Movies
Ratings
515
Love, RosieRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5

The SwindlersRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0

Rules of DatingRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
The Last AirbenderRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5

Tabloid TruthRated ★ 2.5

The Con ArtistsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5