Series
Ratings
77
VikingsRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 3.5
Just an ExcuseRated ★ 3.5- Psick University The 80s Are BackRated ★ 3.0

Hot BrothersRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 4.0
The Magic School BusRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0