Titles you rated
Citizen KaneRated ★ 3.5
Sallie Gardner at a GallopRated ★ 3.0
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 3.0

The FabelmansRated ★ 3.5
VincentRated ★ 3.5
Scary HouseRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0

Tales from EarthseaRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.5
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
RiverRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
Fighting Satomi!Rated ★ 3.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 3.5
RanRated ★ 5.0
The Night of the WitnessRated ★ 3.5