Movies
Ratings
567
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
UmbrellaRated ★ 3.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 4.0

AkiraRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0