Titles you rated

Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0

IljimaeRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
SignRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5