Movies
Ratings
37
Your Name.Rated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0

The HandmaidenRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5

The ClassicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5