Movies
Ratings
520
The People UpstairsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 5.0

28 Years LaterRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.0
AmbubaggingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0