Movies
Ratings
64
The Shape of WaterRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5

A Moment to RememberRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 5.0