Movies
Ratings
99
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
From Russia with LoveRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0

Someone SpecialRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 3.0

Nameless GangsterRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0