Series
Ratings
64
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5