Movies
Ratings
687
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 4.5
Audition 109Rated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0

Decision to LeaveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.5
SABAKANRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Red TurtleRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0