Movies
Ratings
265
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 3.5

IdaRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Basil and DaisyRated ★ 3.0
paraparamita!Rated ★ 2.5
Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0