Movies
Ratings
315
The King's WardenRated ★ 4.0

Road to BostonRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5

HarbinRated ★ 3.5

EscapeRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.0

WonderlandRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0