Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 2.5

Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
AfireRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.5