Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
29+1Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5

Little ForestRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 3.0

Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0

VenomRated ★ 3.0