Series
Ratings
132
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 1.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
MTopiaRated ★ 4.0