Movies
Ratings
334
Blue JasmineRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0

The Con ArtistsRated ★ 1.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 2.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0