Movies
Ratings
92

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0