Movies
Ratings
103

Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0

What Women WantRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0