Titles you rated

CliffhangerRated ★ 4.0

Lust, CautionRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5

Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 5.0
RinguRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
White BadgeRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0

Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 3.0