Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 5.0

Rules of DatingRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Transformers OneRated ★ 5.0
It Ends with UsRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 4.5