Series
Ratings
104
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.0
ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0

GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0

Bayside ShakedownRated ★ 3.0
TrickRated ★ 3.0
Stand up!!Rated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
HERORated ★ 4.5
Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0