Movies
Ratings
135

A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0

Tune in for LoveRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0

Yadang: The SnitchRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0