Titles you rated


DefaultRated ★ 4.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0

To Rome with LoveRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5

On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Borg vs McEnroeRated ★ 4.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5

SicarioRated ★ 4.5

Take This WaltzRated ★ 4.5
Color Me TrueRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 2.5

The ScamRated ★ 3.0

DerangedRated ★ 3.0

FluRated ★ 3.5

Dancing QueenRated ★ 4.0