Movies
Ratings
327
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0

Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 1.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0

Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.5

Shrek 2Rated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5