Movies
Ratings
267
MaggieRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
8 WomenRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5