Titles you rated


Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.5

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.5

MissingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0