Series
Ratings
239
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
파김치갱: 다이어리Rated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
주관식당Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0