Series
Ratings
142
Gaus ElectronicsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
QuizRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
Prison PrincessRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 2.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
The TraffickersRated ★ 3.5
옥상이 있는 아파트Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
TrickRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 2.0