Movies
Ratings
64
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 1.0

The Wind RisesRated ★ 1.0
The Voice in the CrimeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Stigmatized PropertiesRated ★ 1.5
It ComesRated ★ 1.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 1.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 1.0
Listen to the UniverseRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 1.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0