Movies
Ratings
1204
UprisingRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
SteveRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5

MaterialistsRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.5
Spy GameRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 2.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
EileenRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0