Movies
Ratings
143
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Listening to Kenny GRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0

Concerning My DaughterRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.0

Past LivesRated ★ 4.0

The Dream SongsRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0

Single in SeoulRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.0
Joan Baez I Am A NoiseRated ★ 3.0
In the Court of the Crimson KingRated ★ 3.0
Dear ReneeRated ★ 3.0
Kokomo CityRated ★ 3.0
Plastic SymphonyRated ★ 2.0

Extreme JobRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0