Movies
Ratings
537
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0

HarbinRated ★ 3.5

Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Love Live! The School Idol Movie 4DXRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5