Movies
Ratings
306
The OutlawsRated ★ 2.5

The Face ReaderRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
LadybugRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0

Now You See Me 2Rated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Look of SilenceRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5

Voice of a MurdererRated ★ 3.5

A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0