Titles you rated

Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 2.0

Extreme JobRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
ChunhyangRated ★ 4.5

Painted FireRated ★ 5.0
SunsetRated ★ 2.0

MasterRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 3.5

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0