Movies
Ratings
3177
Spring BreakersRated ★ 3.0
Oedipus RexRated ★ 3.5
HeavyRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 3.0
Serpent's PathRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Vanished SeasonRated ★ 2.5
Le Cercle rougeRated ★ 4.0
Natsu no Suna no UeRated ★ 3.0
ChimeRated ★ 3.0
Method ActingRated ★ 2.5
Time of CinemaRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Chan Is MissingRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
HumintRated ★ 2.5