Movies
Ratings
37
CocoRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5

JaneRated ★ 4.0

CartRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0

The Dream SongsRated ★ 4.5
Coming to youRated ★ 4.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.5

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0