Movies
Ratings
887
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 2.0

Battle RoyaleRated ★ 3.0

AshfallRated ★ 3.0

MidsommarRated ★ 1.0
SekigaharaRated ★ 3.0

Kamome DinerRated ★ 3.0
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 1.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0

Now You See Me 2Rated ★ 5.0
GoldRated ★ 3.0