Series
Ratings
242
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 0.5
Higurashi When They CryRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Our Dearest SakuraRated ★ 0.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
BLOOD-CRated ★ 1.0
데스노트Rated ★ 2.5
데스노트Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0