Series
Ratings
47

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Street FoodRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0

Love O2ORated ★ 3.0

A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 3.5
Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 3.5
Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.5