Titles you rated

Anna KareninaRated ★ 4.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
BlackRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5

The ClassicRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 5.0

Lust, CautionRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0