Series
Ratings
25
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0

For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0