Titles you rated
SinnersRated ★ 0.5
Rebel RidgeRated ★ 4.5

PilotRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 4.5

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5

SleepRated ★ 4.0

ConfessionRated ★ 3.5

The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0

In Our PrimeRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5

On the LineRated ★ 4.0

A Silent VoiceRated ★ 4.5