Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0

Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0

Knives OutRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0

FailanRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0