Movies
Ratings
21
ElysiumRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0

Radio StarRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0

Whisper of the HeartRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0