Movies
Ratings
116

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 3.0

MotherRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 4.0

MossRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5

R-PointRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0

The HimalayasRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0