Movies
Ratings
1209
OppenheimerRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.0

Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
All's Well, Ends WellRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5