Titles you rated
PeninsulaRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 0.5

Joint Security AreaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5

SnowpiercerRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5