Titles you rated

BargainRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0

Sausage PartyRated ★ 3.0
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
American ChaosRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.5

BurningRated ★ 4.5
Professor Marston and the Wonder WomenRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
The Chinese MayorRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0
The Journals of MusanRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0