Series
Ratings
143
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
DraculaRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
The Girls at the BackRated ★ 2.0
SupergirlRated ★ 4.0
You Are Not SpecialRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 5.0

AgencyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 3.0